Izvoljeni predsednik in člani predsedstva SSS
10 decembra, 2020
Vesel božič in srečno novo leto 2021
25 decembra, 2020

ZOOM Skupščina Sindikata sevalcev Slovenije 2020

Skupščina SSS organizacije je potekala v  torek, 1.12. 2020 preko internetnega medija ZOOM.

Sindikat je podal točen pregled vseh točk dnevnega reda in je s tem podrobno predstavil delovanje SSS v preteklem letu. Poročila so bila podana v celoti in predstavljena v luči transparentnosti svojim članom. Zapisnik vsebuje ves potek skupščine, razen kakšnih delikatnih imen, številk in osebnih podatkov, ki niso za javnost (razen za člane) . Te podatke lahko člani kadarkoli pridobijo pri predsedstvu sindikata.

Volilna Skupščina SSS 1.12.2020- Knjižnica zapisnikov KLIKNI!

KAKO JE ZGLEDALA ZOOM SKUPŠČINA:

Skupščina je potekala s pomočjo pripravljene PPT predstavitvem, v katerem so bili podani vsi podrobni podatki.

Tako smo lahko ohranjali distanco vendar vseeno bili blizu, do besede je lahko prišel vsak prisoten na skupščini.

Povabili smo tudi predstavnike organizacije Društva radioloških inženirjev, sočasno tudi Zdravstvene fakultete in ostale stanovske organizacije našega poklica, ki so ali niso člani SSS.

Zahvalili bi se radi vsem prisotnim in v bodoče upamo da bo takšnih srečanj več! V primeru umiritve epidemioloških okoliščin bomo prešli na hibridno združenje fizične skupščine z zoom skupščino, za možnost čim večje udeležbe.

Pozdravljeni!