Ocenjevanje v Javnem Sektorju
12 decembra, 2018
Vesel božič in srečno novo leto!
24 decembra, 2018

Jubilejna nagrada v Javnem Sektorju

Jubilejna nagrada oz. nagraditev vestnega dela v javnem sektorju. Upoštevana delovna doba se šteje osebi, ki je zaposlen pri delodajalcih v javnem sektorju!

A.  LETA IN VIŠINA JUBILEJNIH NAGRAD:

–  za 10 let delovne dobe 288,76 eura,

–  za 20 let delovne dobe 433,13 eura,

–  za 30 let delovne dobe 577,51 eura,

–  za 40 let delovne dobe 577,51 eura.

*Članu reprezentativnega sindikata, pripada za 20 odstotkov višja jubilejna nagrada!

Zahtevo za izplačilo jubilejne nagrade vloži sindikat, na predlog člana ( Aneks h Kolektivni pogodbi za negospodarske dejavnosti v Republiki Sloveniji, Uradni list Uradni list RS, št. 46/2013 z dne 29. 5. 2013).

B. KAKO DOKAŽEMO DELODAJALCU ČLANSTVO V SINDIKATU in MESEC IZPLAČILA?

Enostavno, vsak posameznik ima pogodbo o zaposlitvi s točnim datumom in letom zaposlitve!

Zaposleni moramo spremljati takšne dogodke sami, in tako si  pravočasno pridobimo ZAHTEVO ZA IZPLAČILO POVIŠANE JUBILEJNE NAGRADE.  Zahtevo predložimo svojemu delodajalcu ob nastopu jubilejne nagrade.

Zahteva za izplačilo povišanje jubilejne nagrade zgleda takole:

C. KAKO PRIDOBITI “ZAHTEVO ZA IZPLAČILO POVIŠANE JUBILEJNE NAGRADE”?

Pravočasno, v roku enega meseca pred nastopom jubileja, se obrnite na naš sindikat.

Kontaktni mail sindikata je javno znan :  sindikat.sevalcev@gmail.com

Kaj potrebuje SINDIKAT OD VAS:

• Ime in priimek
  • Datum rojstva
  • Naslov
  • DELODAJALEC in ODDELEK na katerem delate
  • DOSEŽEN JUBILEJ (10,20, 30, 40 let)
  • KDAJ BOSTE IZPOLNILI pogoje za jubilejno nagrado ( Datum zaposlitve oz. mesec dopolnitve jubileja)

Vse zgoraj našteto pošljete na naš sindikalni mail in boste v najkrajšem možnem času pridobili ali elektronsko ali fizično obliko zahtevka katerega lahko daste vaši kadrovski službi.

D.  KDAJ SE JUBILEJNA NAGRADA IZPLAČA?

V skladu z Aneksom h Kolektivni pogodbi za dejavnost zdravstva in socialnega varstva Slovenije se jubilejna nagrada javnemu uslužbencu izplača ob izplačilu plače v naslednjem mesecu po izpolnitvi pogojev.

.